CINIBA - Pierwsze kroki w CINiB-ie

Drodzy Czytelnicy,

wiemy, że korzystanie z zasobów CINiB-y może wydawać się skomplikowane i budzić obawy szczególnie nowych Czytelników. Chcemy pokazać Państwu, że biblioteka jest przyjazna i otwarta, a jej usługi umożliwiają komfortową pracę i naukę. Jesteśmy dla Państwa i zależy nam, aby Czytelnicy odkryli cały potencjał naszej książnicy.

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które ułatwią stawianie pierwszych kroków w CINiB-ie:

1. Zajrzyj do zakładki „Pierwsze kroki”: https://ciniba.edu.pl/pierwsze-kroki
  2. Po przyjściu do biblioteki podejdź do Informatoriów (parter, I i II piętro).
  3. Skorzystaj z krótkich szkoleń - poniedziałki, środy i piątki o godz. 11.00 i 16.00 (chętnych prosimy o zgłoszenie się do Informatorium na parterze na kilka minut przed rozpoczęciem szkolenia).
  4. Skontaktuj się z nami, aby ustalić indywidualny termin: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy pamiętać, że możliwość zdalnego założenia konta przez formularz rejestracyjny utrzymana zostaje tylko dla pracowników, studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych UŚ i UE, którzy nie posiadają konta w CINiB-ie, a chcą uzyskać dostęp wyłącznie do źródeł elektronicznych z domu (w przypadku UŚ) lub skorzystać z usługi elektronicznego zamawiania i pobierania cyfrowych kopii materiałów (w przypadku UŚ i UE).

UWAGA! Osoby, które nie posiadają konta w CINiB-ie a chcą korzystać z tradycyjnej usługi wypożyczania książek, powinny wypełnić formularz rejestracyjny online, a następnie zgłosić się do wypożyczalni w celu dopełnienia formalności.

nowy czytelnik

Serdecznie zapraszamy!