CINIBA - Konferencja pt. „Logopedia młodych”

Slider

Na pomarańczowym tle biały napis Logopedia Młodych - konferencja studencka 1 czerwca 2019 r. w CINIB-ie odbędzie się studencka konferencja Logopedia młodych. Wydarzenie to ma umożliwić członkom Koła Naukowego Młodych Logopedów oraz studentom i doktorantom zafascynowanym tematyką logopedyczną zaprezentowanie swoich dokonań (wyników badań prowadzonych w ramach projektów licencjackich lub projektów wdrażanych podczas kursu komunikacji interpersonalnej) przed szerszym audytorium. Uczestnicy konferencji będą mogli pogłębić wiedzę z zakresu nauk o komunikacji i jej zaburzeń, w tym takich zagadnień jak: zaburzenia płynności mowy – jąkanie i giełkot, sytuacja szkolna uczniów zmagających się problemami logopedycznymi, środowiskowe wsparcie dzieci z zaburzeniami mowy, czy wdrażanie w polskich realiach  założeń praktyki logopedycznej opartej na dowodach. W programie konferencji przewidziano również: sesje posterowe, miniatury logopedyczne (krótkie wystąpienia perswazyjne prezentujące różne nowinki logopedyczne) oraz polską prapremierę amerykańskiego filmu dokumentalnego When I stutter (Kiedy się jąkam).

Organizatorami konferencji są:  Wydział Filologiczny UŚ, Instytut Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej UŚ, Koło Naukowe Młodych Logopedów, AGERE AUDE – Fundacja Wiedzy i Dialogu Społecznego oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka.

Patronat medialny: Gazeta Uniwersytecka UŚ.

Szczegółowy program znajdą Państwo tutaj -> pdfPROGRAM980.99 KB

Prosimy o rejestrację

Na pomarańczowym tle czarny napis Logopedia Młodych - konferencja studencka, z rozpisanym programem. W lewym dolnym rogu logo współorganizatorów oraz patronat medialny.