Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach otrzymała wyróżnienie w ramach ogólnopolskiej akcji „Promocja e-czytelnictwa w bibliotece” organizowanej przez Państwowe Wydawnictwo Naukowe oraz IBUK Libra – czytelnię online. BUŚ została uhonorowana w kategorii „Największy przyrost zasobów w ciągu ostatnich 2 lat”.
Gala wręczenia nagród odbyła się 11 kwietnia 2019 r. podczas V edycji Akademii Dyrektorów IBUK Libra w Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.
Biblioteka otrzymała okolicznościową statuetkę oraz zestaw książek wydanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN.
Cieszymy się z wyróżnienia i czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do podejmowania działań na rzecz upowszechniania czytelnictwa.
Zapraszamy do IBUK Libra!