CINIBA - CINiBA w finałowej trójce konkursu "Polska Pięknieje"

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

polska pieknieje

23 maja w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród w prestiżowym konkursie Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich, w którym wyłania się najlepiej zrealizowane przedsięwzięcia finansowane ze środków unijnych. Dyrektor CINiBA dr hab. prof. UŚ Dariusz Pawelec odebrał z rąk minister rozwoju regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej jedną z trzech nominacji przyznanych w kategorii rewitalizacja. Do tegorocznej, VI edycji konkursu zgłoszono rekordową liczbę 311 projektów.

Konkurs projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, ogłoszony przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć dotyczących rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji. Projekty są oceniane m.in. ze względu na sposób ich realizacji, osiągane cele i założenia, wpływ na otoczenie i podniesienie atrakcyjności regionu, prowadzone działania promocyjne, a także uwzględnienie zasady zrównoważonego rozwoju i polityk horyzontalnych.

Udostępnij