CINIBA - Zmarła mgr Elżbieta Kudelska

Slider

Z bólem i smutkiem informujemy, że zmarła śp. Elżbieta Kudelska, Kierownik Oddziału Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.  W naszej pamięci pozostanie jako ceniony pracownik, oddany sprawom uczelni, a także serdeczna, ciepła i życzliwa koleżanka. Cześć Jej Pamięci. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 25 kwietnia (środa) o 12.00 Mszą Św. Żałobną w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Cieszynie-Krasnej, po której nastąpi odprowadzenie prochów na miejsce wiecznego spoczynku.

Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom Zmarłej, łącząc się w cierpieniu, wyrazy współczucia i żalu składają Dyrektor i pracownicy Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.