CINIBA - 5. urodziny CINiB-y

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

tort urodzinowy CINIBA2 października (poniedziałek) 2017 r.  o godz. 11.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyły się obchody 5. urodzin wspólnej książnicy Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W programie uroczystości przewidziano wiele atrakcji, m.in.: quizy z nagrodami, zwiedzanie biblioteki, wręczenie nagród laureatom konkursów: „#LubięCinibę” i „Zostań bibliotekarzem w CINiB-ie na jeden dzień”, warsztaty pt. „Joga akademicka z książką”, a także poczęstunek urodzinowym tortem. Serdecznie dziękujemy za udział we wspólnymo świętowaniu!

 


Foto: CINiBA

PROGRAM

  • 11.00 – powitanie gości; rozstrzygnięcia konkursów i wręczenie nagród laureatom; poczęstunek.
  • 12.00 – warsztaty „Joga akademicka z książką” – prowadzenie: Tomasz Opaliński, Przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego "Joga"; Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, maty i stroje sportowe nie będą potrzebne!
  • Zwiedzanie biblioteki będzie rozpoczynać się w Holu Głównym, w następujących godzinach: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00.

Serdecznie zapraszamy!

plakat 5. urodziny Ciniby

Udostępnij