CINIBA - CINiBA na Kongresie Menedżerów Kultury

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

Kongres Menedżerów Kultury9 grudnia 2015 r. o 8.00 zapraszamy na wycieczkę po Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, a od 10.00 do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na panel dyskusyjny pt. Biblioteki jako nowoczesne centra kultury. Wydarzenia te odbędą się w ramach pierwszego Kongresu Menedżerów Kultury, który potrwa od 8 do 11 grudnia 2015 r. w Katowicach.

 

PROGRAM I ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

 

O Kongresie

Kongres Menedżerów Kultury to niezwykłe spotkanie ludzi działających w sektorze kultury. To platforma wymiany doświadczeń, przestrzeń dialogu i możliwości rozwoju. Kongres to impuls do dyskusji na temat przyszłości instytucji, organizacji i innych podmiotów realizujących działania kulturalne. Ponadto to miejsce refleksji nad kondycją menedżmentu polskiej kultury i kompetencjami kadry zarządzającej.
Na Kongres Menedżerów Kultury składają się cztery dni wypełnione inspirującymi wykładami, sesjami dyskusyjnymi, warsztatami i szkoleniami. Ponadto w ramach Kongresu odbędą się spotkania z ekspertami, prezentacja programów grantowych i wyjątkowe wydarzenia towarzyszące.
Kongres Menedżerów Kultury to dla jego uczestników możliwość, by rozwijać wiedzę i kompetencje, ale też dzielić się doświadczeniami i wspólnie wypracowywać nowoczesne rozwiązania dla organizatorów życia kulturalnego.
Wśród zaproszonych gości Kongresu znaleźli się m.in.: Anthony Attard, Paweł Potoroczyn, Michał Merczyński, Bogna Świątkowska, Marek Sztark, Karol Wittels, prof. Emil Orzechowski, Raluca Bem Neamu, Jan-Paul Laarmann, Gorana Šojat, Marek Ostafil, Rafał Koziński, Tomasz Ignalski i Artur Rojek.
Na stronie www.kongresmk.pl można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące Kongresu Menedżerów Kultury i formularz zgłoszeniowy.

Udostępnij