CINIBA - Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Slider

Konkurs 18 grudnia w czwartek o godzinie 10:00 w Sali Konferencyjnej CINiBA odbył się konkurs wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przedsięwzięcie było adresowane do szkół uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Celem konkursu była promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także popularyzowanie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Uczestnicy spotkania zapoznali się także z ofertą edukacyjną "CINiBA dla szkół" oraz z możliwościami korzystania z biblioteki przez nauczycieli i uczniów. Organizatorami spotkania byli Państwowa Inspekcja Pracy w Katowicach oraz CINiBA.