Aby wypożyczyć książkę z wolnego dostępu wystarczy:

Zamawianie książek z wolnego dostępu

Książki z wolnego dostępu można zamawiać w godzinach zamknięcia biblioteki, tj. od poniedziałku do soboty w godzinach od 20.00 do 7.00 dnia następnego, w niedziele oraz w dni wolne. Zamówienia realizowane będą do 2 godzin po otwarciu biblioteki. Zamówione publikacje należy odebrać w wypożyczalni w ciągu 7 dni (w przypadku niezgłoszenia się w tym terminie po zamówione materiały konto czytelnika zostaje zablokowane na okres 14 dni). Z zamawiania wyłączone są pozycje przeznaczone do udostępniania na miejscu.

Zamawianie książek z magazynu

Książki zgromadzone w magazynach zamkniętych zamawiane są poprzez katalog komputerowy czynny 24 godziny na dobę i odbierane w wypożyczalni w ciągu 7 dni (w przypadku niezgłoszenia się w tym terminie po zamówione materiały konto czytelnika zostaje zablokowane na okres 14 dni).

Zwrotu wypożyczonych dzieł można dokonać:

  • poprzez dostępną 24 godziny na dobę wrzutnię znajdującą się na zewnątrz budynku; Uwaga! Do korzystania z wrzutni konieczna jest aktywacja legitymacji studenckiej lub pracowniczej jako karty bibliotecznej. Aktywacji dokonujemy w wypożyczalni na poziomie 0;
  • w wypożyczalni na poziomie 0 w godzinach otwarcia biblioteki.

Udostępnij