CINIBA - CINIBA

Slider

glosuj na ekslibris cinibaZapraszamy do udziału w internetowym głosowaniu na ekslibris CINiBA. Spośród 122 grafik zaprojektowanych przez studentów Wydziału Artystycznego UŚ, Jury wyłoniło 12 finałowych prac. Autor ekslibrisu cieszącego się największym uznaniem Internautów otrzyma Nagrodę Publiczności. Głosowanie potrwa do 23 lutego 2014 r. Decyzja Jury oraz wyniki plebiscytu w Internecie zostaną ogłoszone 28 marca 2014 r.

Jak głosować

Do 23 lutego co 24 godziny możesz głosować na projekty, które oceniasz najwyżej. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać dowolną liczbę gwiazdek znajdujących się pod każdą z prezentowanych poniżej grafik i kliknąć.

Zobacz relacje mediów

Nominowane ekslibrisy

Projekty przygotowano wykorzystując tradycyjne techniki graficzne. Reprezentują one wszystkie rodzaje druku - od wklęsłego, poprzez wypukły i płaski. Jako podłoże wykorzystano różnorodne materiały: blachę, kamień oraz linoleum.

{extravote9}

{gallery width=350}galeria_Ekslibris_5{/gallery} Kliknij w gwiazdki poniżej, aby zagłosować
{extravote5}

{gallery width=350}galeria_Ekslibris_3{/gallery} Kliknij w gwiazdki poniżej, aby zagłosować