CINIBA - CINIBA

Slider

Od 28 do 30 października zapraszamy do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej na warsztaty i panele dyskusyjne w ramach projektu "Fab Lab Meet Up". Wydarzenia te są adresowane do innowatorów, techników, wytwórców oraz przedsiębiorców lub osób pragnących założyć przedsiębiorstwa, a także studentów. Spotkania będą okazją do dyskusji na temat najlepszych praktyk z obszaru prawa, finansów, zarządzania, modelowania firmy. Organizatorem spotkań jest organizacja Fab Lab Silesia we współpracy z CINiBA. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy na stronę wydarzenia i zapoznanie się z programem.

Fab Lab prowadzi inicjatywy propagujące przedsiębiorczość oraz rozwój lokalnych rozwiązań innowacyjnych. Fab Lab'y to sieć lokalnych laboratoriów działających w ramach globalnej społeczności. Fab Lab Silesia jest częścią tej międzynarodowej społeczności skupiającej pasjonatów techniki i technologii, a zapoczątkowanej w Massachusetts Institute of Technology.

Termin:

28-30.10.2015 r.

Adres:

CINiBA, ulica Bankowa 11a, 40-007 Katowice

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.