CINIBA - CINIBA

Slider

Jesienno-zimowy Kiermasz Książek NaukowychSerdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji charytatywnego kiermaszu książek, który organizujemy z Państwa pomocą już po raz siódmy. Kiermasz to możliwość udzielenia wsparcia skrzywdzonym, bezpańskim, porzuconym zwierzętom przebywającym w schroniskach i fundacjach na terenie województwa śląskiego, a zarazem doskonała okazja do pozyskania publikacji naukowych trudno dostępnych na rynku wydawniczym.

Prezentowana kolekcja jest systematycznie aktualizowana i uzupełniana, więc warto odwiedzać nas przez cały czas trwania akcji.  Samoobsługowe stoisko z książkami mieści się obok Wypożyczalni i Informatorium na poziomie 0. Jesienno-zimowa edycja akcji rozpocznie się w ostatnim tygodniu października i potrwa do końca stycznia. Zapraszamy.

Dzięki Państwa zaangażowaniu w jesienną edycję przekazaliśmy znaczącą pomoc zwierzętom ze schronisk w naszym regionie

Serdecznie dziękujemy Państwu za wszelkie okazane dobro i wsparcie akcji! Każda przekazana na rzecz Kiermaszu książka, każda paczka makulatury, każda złotówka wrzucona do puszek organizacji prozwierzęcych ma ogromne znaczenie i niesie pomoc!

Z edycji na edycję Kiermasz cieszy się coraz większą popularnością, a tym samym rośnie liczba zwierząt objętych pomocą. To motywuje nas jeszcze mocniej! Ponownie zwracam się zatem do Państwa z prośbą o przekazywanie na rzecz kiermaszu książek i makulatury. Zdarza się przecież, że posiadamy w naszych domowych bibliotekach zbędne publikacje. Przekazane na akcję zyskają nowe życie, a my wszyscy – satysfakcję z niesionej pomocy.

Całkowity dochód z Zimowego Kiermaszu Książek zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom znajdującym  się pod opieką wszystkich organizacji, którym pomagaliśmy dotychczas, czyli:

• Fundacji „S.O.S. dla Zwierząt” z Chorzowa,
  • Fundacji „Szanowny Pan Kot” z Sosnowca.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Społeczności Biblioteki, Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, we współpracy z Wydawnictwami UŚ i UE w Katowicach, ponownie pomożemy tym, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Zapraszamy na stoisko.

W jaki sposób możemy pomóc:

1. Wybieramy sobie książkę ze stoiska Kiermaszu.
  2. Wrzucamy do puszki wolny datek.
  3. Przynosimy książki lub makulaturę i zostawiamy w Holu Głównym obok Wypożyczalni (w sąsiedztwie stoiska Kiermaszu) albo przy szatni obok wejścia głównego.

Książki na Kiermasz zostały przekazane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego i Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, a także Bibliotekę i osoby indywidualne.