There is no translation available.

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka dysponuje przestrzenią wystawową przystosowaną do prezentacji wielu rodzajów ekspozycji. Przestrzeń ulokowana jest w holu głównym, w miejscu licznych odwiedzin Gości, centrum organizacji wydarzeń kulturalnych. Na powierzchnię wystawową składają się panele ścienne, które służą do przedstawiania obrazów, fotografii czy plansz edukacyjnych, a także szklane gabloty (wysokie i niskie), umożliwiające ekspozycję książek, prasy oraz przedmiotów pamiątkowych. CINiBA udostępnia także przestrzeń, w której Organizatorzy mogą usytuować wystawy w formie plakatów na stojakach i sztalugach oraz systemy wystawiennicze typu roll-up. Poniżej znajduje się plan strefy wystawowej.

Biblioteka dysponuje również miejscem przed budynkiem (plac od strony Rawy), gdzie znakomicie prezentują się ekspozycje plenerowe.

Osoby zainteresowane organizacją wystawy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Formularz-zgoszeniowy-wystawy1.docx15.37 KB

W razie dodaktowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

mgr Anna Szumiec

Zespół ds. promocji i organizacji wydarzeń

32 786 50 08

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Udostępnij