CINIBA - CINiBA na Kongresie Menedżerów Kultury

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow
There is no translation available.

Kongres Menedżerów Kultury9 grudnia 2015 r. o 8.00 zapraszamy na wycieczkę po Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, a od 10.00 do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na panel dyskusyjny pt. Biblioteki jako nowoczesne centra kultury. Wydarzenia te odbędą się w ramach pierwszego Kongresu Menedżerów Kultury, który potrwa od 8 do 11 grudnia 2015 r. w Katowicach.

 

PROGRAM I ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

 

O Kongresie

Kongres Menedżerów Kultury to niezwykłe spotkanie ludzi działających w sektorze kultury. To platforma wymiany doświadczeń, przestrzeń dialogu i możliwości rozwoju. Kongres to impuls do dyskusji na temat przyszłości instytucji, organizacji i innych podmiotów realizujących działania kulturalne. Ponadto to miejsce refleksji nad kondycją menedżmentu polskiej kultury i kompetencjami kadry zarządzającej.
Na Kongres Menedżerów Kultury składają się cztery dni wypełnione inspirującymi wykładami, sesjami dyskusyjnymi, warsztatami i szkoleniami. Ponadto w ramach Kongresu odbędą się spotkania z ekspertami, prezentacja programów grantowych i wyjątkowe wydarzenia towarzyszące.
Kongres Menedżerów Kultury to dla jego uczestników możliwość, by rozwijać wiedzę i kompetencje, ale też dzielić się doświadczeniami i wspólnie wypracowywać nowoczesne rozwiązania dla organizatorów życia kulturalnego.
Wśród zaproszonych gości Kongresu znaleźli się m.in.: Anthony Attard, Paweł Potoroczyn, Michał Merczyński, Bogna Świątkowska, Marek Sztark, Karol Wittels, prof. Emil Orzechowski, Raluca Bem Neamu, Jan-Paul Laarmann, Gorana Šojat, Marek Ostafil, Rafał Koziński, Tomasz Ignalski i Artur Rojek.
Na stronie www.kongresmk.pl można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące Kongresu Menedżerów Kultury i formularz zgłoszeniowy.

Udostępnij