CINIBA - CINiBA nocą naładuje mocą!

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Slider

CINiBA nocą naładuje mocą

28 stycznia w środę CINiBA rozpoczyna nowe działanie w ramach „biblioteki otwartej”, pod tytułem CINIBA NOCĄ NAŁADUJE MOCĄ! Podczas sesji egzaminacyjnej od 28 stycznia do 6 lutego biblioteka wydłuża czas pracy do 23:00. Przygotowujący się do egzaminów studenci śląskich uczelni będą mogli swobodnie korzystać w CINiBA z dostępu do wiedzy, fachowej porady bibliotekarzy, a także z miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze intelektualnego fermentu można się spokojnie pouczyć. CINiBA to biblioteka otwarta, więc jak zwykle mogą z niej korzystać wszyscy, nie tylko studenci.

 

„Będziemy pracować dłużej, z pełną obsadą dyżurujących w informatoriach i czytelniach bibliotekarzy i specjalistów informacji naukowej, tak, aby każda osoba, która przyjdzie w tym czasie do biblioteki uzyskała fachową i rzetelną pomoc" -  mówi Jadwiga Witek, rzeczniczka CINiBA.

Biblioteka organizuje akcję na prośbę studentów.

 

KONTAKT

Jadwiga Witek

Rzecznik prasowy CINiBA

 

kom. 512 120 774

www.ciniba.edu.pl  • Do 23:00 będą otwarte: wolny dostęp, Czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy.
  • Wypożyczalnia i Magazyn będą czynne do 20:00.
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu będzie można składać do 19:30.
  • Wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone.
  • Szatnia będzie czynna do 20:00, później będzie możliwe korzystanie wyłącznie z szafek depozytowych.

 ciniba

 

 

 

 

Partnerzy

Parlament Studencki UE i Samorząd Studencki UŚ


 

 

 

 

 


Udostępnij