CINIBA - CINIBA

Śląski Klub Profesorski

26 marca 2014 r. o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej CINiBA odbyło się kolejne spotkanie w ramach Śląskiego Klubu Profesorskiego. Debata przebiegała pod hasłem „Od-zyskiwanie człowieka. Jak wyzwolić się od prymatu kategorii zysku w naszym myśleniu?”

Głos w dyskusji zabrali: dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek – literaturoznawca, prorektor ds. kształcenia i studentów Uniwersytetu Śląskiego oraz prof. dr hab. Wojciech Czakon – specjalista z teorii zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.