2. spotkanie z cyklu "CINiBA - biblioteka bez barier"

biblioteka bez barier4 marca w Sali Konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej odbyło się 2. spotkanie z cyklu CINiBA - biblioteka bez barier, organizowane we współpracy ze Śląskim Oddziałem Państwowego Funduszu  Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W spotkaniu wzięli udział: Marek Plura Poseł na Sejm  RP, mgr st. kust. dypl. Małgorzata Waga, pełnomocnik dyrektora Centrum ds. jakości usług, a także przedstawiciele regionalnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej i pomocy rodzinie.

Podczas spotkania została przedstawiona oferta CINiBA dla osób niepełnosprawnych. Pracownicy biblioteki zaprezentowali specjalistyczne oprogramowanie i wyposażenie, umożliwiające komfortową pracę i korzystanie z materiałów bibliotecznych użytkownikom z różnymi dysfunkcjami organizmu.

Organizatorzy spotkania: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Śląski oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach.