Academic OneFile

Academic OneFile wejścieDostęp w American Corner

Academic OneFile wejście

Baza danych przeznaczona dla nauczycieli akademickich. Zawiera ponad 40 milionów artykułów z czasopism, gazet i książek od 1980 r. do dzisiaj z takich dziedzin jak: technika, medycyna, sztuka, teologia i literatura. Zapewnia dostęp do ponad 6000 pełnych tekstów m.in. z "New York Times" od 1985 r., "Times of London", "Financial Times". Przeszukując bazę mamy możliwość ograniczenia wyszukiwania do pełnych tekstów i artykułów naukowych, a także tworzenia "alertów", zachowywania wyników wyszukiwania i dzieleni się nimi.

Przewodnik po bazie Academic OneFile (Google Docs)