Bibliografia Dorobku Pracowników Uniwersytetu Śląskiego

Szanowni Państwo, z uwagi na reinstalację oprogramowania rejestracja przesłanych informacji na temat dorobku zostanie wznowiona w najbliższym czasie. Dane dotyczące publikacji można cały czas przesyłać za pośrednictwem systemu E-Zgłoszenie.

Informacje o bazie

Kto rejestruje dorobek?

Moduł Sprawozdawczy

Wejście do Bibliografii

UWAGA! Wejście nie wymaga logowania,

klikamy w przycisk Login, a następnie OK.

Bibliografia Dorobku Pracowników Uniwersytetu Śląskiego

e-ZGŁOSZENIE

System umożliwiający pracownikom UŚ zgłaszanie drogą elektroniczną własnych publikacji

Typ publikacji Formularz WWW Formularz do druku