Dostarczanie czytelnikom cyfrowych kopii materiałów bibliotecznych w ramach "Biblioteki bez barier"

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego posiada w ofercie usługę dostarczania studentom UŚ cyfrowych kopii materiałów bibliotecznych. Do użytku osobistego skanujemy na zlecenie między innymi artykuły z czasopism oraz wybrane rozdziały z książek. W celu uzyskania cyfrowych kopii materiałów gromadzonych przez bibliotekę prosimy o kontakt z Biurem do spraw Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Śląskiego.

• Adres Biura do spraw Niepełnosprawnych: ulica Bankowa 14, pokój nr 509, 40-007, Katowice
  • Telefon/fax (0-32) 359 1998
  • Gadu Gadu 1854758