Skanowanie bezpłatne

Do dyspozycji czytelników CINiBA pozostaje 5 samoobsługowych skanerów książkowych zlokalizowanych na 3 poziomach gmachu:

• na poziomie 0 znajduje się skaner podłączony do Sieci;
  • na 1 poziomie znajduje się skaner do którego należy podłączyć pendrive lub inny rodzaj pamięci przenośnej (łącze USB, urządzenie nie jest podpięte do Internetu!), oraz 1 skaner podłączony do Sieci;
  • na poziomie 2 znajdują się kolejne 2 skanery podłączone do Sieci, pliki można przesłać pocztą.