Zapraszamy do korzystania ze źródeł elektronicznych

Polecamy bazę Internet Movie DatabaseCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oferuje dostęp do źródeł elektronicznych z wszystkich dziedzin wiedzy. Są to bazy pełnotekstowe, bibliograficzne, faktograficzne. Bazy prenumerowane udostępniane są na miejscu w sieci UŚ (lub UE) lub za pomocą zdalnego dostępu dla Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z licencjami użytkowania baz danych zabronione jest pobieranie całych roczników czasopism. Ze względu na dobro wszystkich użytkowników Centrum bardzo prosimy o stosowanie się do zasad korzystania ze źródeł elektronicznych. Dziękujemy.

Academic Video Online - test do 21.05.2017

JSTOR - pełnotekstowy dostęp do ponad 1000 czasopism

De Gruyter - dostęp do wybranych książek elektronicznych

Wejście do multiwyszukiwarki przez system HAN

Szkolenia w zakresie korzystania ze źródeł elektronicznych.

Biblioteka UŚ umożliwia publikowanie studenckich prac naukowych w ŚBC.