Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Zapraszamy do korzystania ze źródeł elektronicznych

Polecamy bazę Biodiversity Heritage LibraryCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oferuje dostęp do źródeł elektronicznych z wszystkich dziedzin wiedzy. Są to bazy pełnotekstowe, bibliograficzne, faktograficzne. Bazy prenumerowane udostępniane są na miejscu w sieci UŚ (lub UE) lub za pomocą zdalnego dostępu dla Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego.

 

Szanowni Państwo,

Zgodnie z licencjami użytkowania baz danych zabronione jest pobieranie całych roczników czasopism. Ze względu na dobro wszystkich użytkowników Centrum bardzo prosimy o stosowanie się do zasad korzystania ze źródeł elektronicznych. Dziękujemy.


Taylor & Francis (Biological, Earth, Environmental & Food Sciences)

Beck-Online - niemiecka baza z zakresu prawa

JSTOR - pełnotekstowy dostęp do ponad 1000 czasopism

De Gruyter - dostęp do wybranych książek elektronicznych

 


Wejście do multiwyszukiwarki przez system HAN

 

Szkolenia w zakresie korzystania ze źródeł elektronicznych.

Biblioteka UŚ umożliwia publikowanie studenckich prac naukowych w ŚBC.

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.