Katalog elektroniczny UŚ i UE

Katalog elektroniczny UŚ i UE - wejście

Katalog elektroniczny Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego jest podstawowym źródłem informacji o zbiorach obydwu Uczelni. Zawiera opisy ponad 1,5 miliona książek, czasopism, filmów i innych dokumentów ze wszystkich dziedzin wiedzy.

W przypadku książek w wolnym dostępie katalog elektroniczny podaje tylko lokalizację egzemplarza, opcja zamawiania nie jest aktywna. Takie książki samodzielnie wyszukujemy bezpośrednio na półkach.

Katalog obejmuje również zbiory bibliotek specjalistycznych UE i UŚ oprócz Biblioteki Teologicznej oraz Biblioteki Brytyjskiej.

Nie ma w katalogu poszukiwanych materiałów?:

Zaproponuj książkę do zakupu

Sprawdź dostępność pozycji w katalogach polskich bibliotek

Sprawdź polskie biblioteki cyfrowe

Sprowadź materiały z innej biblioteki, zapoznaj się z zasadami Wypożyczalni Międzybibliotecznej

Informacja i pomoc