„Prowadź” – doprowadzenie do regału

prowadz2Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej usługi w katalogu Integro. Każdy egzemplarz w strefie wolnego dostępu CINIB-y został zaopatrzony w opcję „Prowadź”. Funkcjonalność dostępna jest również
w telefonach (oczywiście po wcześniejszym uruchomieniu Integro).

Funkcja ta pozwala na szybką lokalizację książki, a także zaoszczędzić czas na samodzielnym szukaniu na mapce. Wystarczy kliknąć ikonę „Prowadź”, a wyświetli nam się podgląd piętra i regału, na którym znajduje się wybrana pozycja.

Serdecznie zapraszamy!

prowadz1