Wystawa pt. "My America: Summer Work Travel"

miniatura zdjęcia z ekspozycji Summer Work Travel5 czerwca 2018 r. (wtorek) w CINiB-ie odbył się wernisaż wystawy prac finalistów konkursu fotograficznego "My America: Summer Work Travel". Ekspozycję tworzą nagrodzone i wyróżnione prace z lat 2013-2017, wykonane przez studentów z Polski podróżujących po Stanach Zjednoczonych. Organizatorami przedsięwzięcia są: Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Konsulat USA w Krakowie, CINiBA – wspólna książnica Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach oraz Biblioteka American Corner. Wystawa będzie prezentowana w galerii CINiB-y (hol główny, poziom 0) od 5 do 23 czerwca, w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.

zaproszenie na wernisaż wystawy Summer Work Travel