Wykład pt.„Polish–American Shared History – 100th Anniversary of Poland's Independence"

emblemat13 lutego 2018 r. o godzinie 12:00 odbył się wykład prof. Johna Radzilowskiego z University of Alaska Southeast,  pt. "Polish - American Shared History - 100th Anniversary of Poland's Independence". Wydarzenie było poświęcone obchodom 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także historii kontaktów polsko-amerykańskich. W programie zaplanowano także projekcję filmu pt. "From Poland with Love". Spotkanie poprowadził Dan Hastings, Attache Kulturalny z Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie.