CINiBA nocą naładuje mocą!

ciniba nocą naładuje mocąW czasie letniej sesji egzaminacyjnej, od 12 do 30 czerwca 2017 r. CINiBA będzie otwarta do godziny 23:00. Dzięki akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!", studenci śląskich uczelni będą dłużej korzystać z miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze można się spokojnie pouczyć. Do dyspozycji zdających egzaminy będą także bibliotekarze, służący fachową pomocą z zakresu informacji naukowej. Zbiory CINiB-y są dostępne dla wszystkich. Korzystanie z naszych zasobów na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej. Zapraszamy.

Zmiany organizacyjne:

• wolny dostęp, czytelnie, kabiny – czynne do 23.00
  • Wypożyczalnia i Magazyn – czynne do 20.00
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu – można składać do 19.30
  • Wypożyczenia nocne – wyłączone.

UWAGA! SZATNIA  NIECZYNNA (prosimy o korzystanie z szafek depozytowych).

Przedsięwzięcie odbywa się już po raz szósty. Organizatorem akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" jest CINiBA. Pierwsza edycja projektu powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie, poprzez działania promocyjne, akcję wspierają także Koleje Śląskie oraz PKM Katowice Sp.z o.o.

ciniba noca plakat