Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

CINiBA nocą naładuje mocą!

ciniba nocą naładuje mocąW czasie letniej sesji egzaminacyjnej, od 12 do 30 czerwca 2017 r. CINiBA będzie otwarta do godziny 23:00. Dzięki akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!", studenci śląskich uczelni będą dłużej korzystać z miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze można się spokojnie pouczyć. Do dyspozycji zdających egzaminy będą także bibliotekarze, służący fachową pomocą z zakresu informacji naukowej. Zbiory CINiB-y są dostępne dla wszystkich. Korzystanie z naszych zasobów na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej. Zapraszamy.

Zmiany organizacyjne:

  • wolny dostęp, czytelnie, kabiny – czynne do 23.00
  • Wypożyczalnia i Magazyn – czynne do 20.00
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu – można składać do 19.30
  • Wypożyczenia nocne – wyłączone.

 

UWAGA! SZATNIA  NIECZYNNA (prosimy o korzystanie z szafek depozytowych).

Przedsięwzięcie odbywa się już po raz szósty. Organizatorem akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" jest CINiBA. Pierwsza edycja projektu powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie, poprzez działania promocyjne, akcję wspierają także Koleje Śląskie oraz PKM Katowice Sp.z o.o.

ciniba noca plakat

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.