Biblioteka Cyfrowa i Repozytorium Prac Doktorskich UŚ

Biblioteka Cyfrowa i Repozytorium Prac Doktorskich UŚ wejście

Biblioteka Cyfrowa i Repozytorium Prac Doktorskich UŚ udostępnia wybrane publikacje ze zbiorów bibliotek Uniwersytetu Śląskiego. Biblioteka Cyfrowa stanowi również repozytorium prac doktorskich Uniwersytetu Śląskiego. Na bieżąco wprowadzane są przekazane do Biblioteki rozprawy doktorskie, których obrona miała miejsce na UŚ od 2015 roku.

Z publikacji korzystać można wyłącznie z komputerów sieci bibliotek UŚ.

Otwarcie wybranej publikacji wymaga wpisania w polu: „użytkownik” słowa „user” (hasło nie jest wymagane).