35. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej

8 kwietnia w sobotę w sali Konferencyjnej CINIB-y odbędą się eliminacje szczebla regionalnego 35. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Frankofońskiej. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej, we współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach i CINiBA. Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów, którzy nie są obywatelami krajów francuskojęzycznych i jednocześnie których rodzice nie są pochodzenia lub obywatelami w/w krajów. Początek wydarzenia o godzinie 9:00. Zapraszamy.

Więcej o konkursie na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach.