Sage Journals

Sage JournalsTryb dostępu : online UŚ i UE

Zdalny dostęp: HAN UŚ, Proxy UE

• Czas trwania testu: 24.02-25.03.2017

Sage Journals to jeden z ważniejszych serwisów czasopism pełnotekstowych (zwłaszcza dla nauk społecznych i humanistycznych). Za pośrednictwem serwisu udostępnianych jest ponad 750 tytułów czasopism naukowych (w tym wiele uznanych tytułów z zakresu nauk społecznych i humanistyki). Artykuły dostępne pełnotekstowo w czasie trwania testu oznaczone są ikoną zielonej otwartej kłódki.