Nowe "nośniki danych" w CINiBA

Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa kolejne udogodnienie – nowe "nośniki danych" do użytkowania w CINiB-ie. Pod tą nazwą kryją się poręczne koszyki, przeznaczone dla Czytelników, którzy w strefach wolnego dostępu planują korzystać z własnych materiałów naukowych i niezbędnych rzeczy osobistych. Przypominamy, że strefy te obejmują przestrzeń biblioteczną rozpoczynającą się bramkami na parterze, a także poziomy 1 i 2. Koszyki z logo Centrum znajdują się przy szafkach skrytkowych i w szatni, gdzie prosimy przechowywać torby, torebki i plecaki. Mamy nadzieję, że "nowe nośniki danych" i przygotowane dla Państwa ostatnio przestrzenie spokojnej pracy uczynią korzystanie z biblioteki jeszcze wygodniejszym. Zapraszamy.