Legal Source

Legal SourceTryb dostępu: Online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Legal Source: wejście do bazy

Legal Source to pełnotekstowa baza danych z zakresu prawa. Zawiera ponad 1.100 czasopism pełnotekstowych, opracowane przez specjalistów szczegółowe dane bibliograficzne artykułów z tysięcy innych czasopism prawniczych, roczników, statutów, publikacji uniwersyteckich i dokumentów rządowych i ponad 300 przeglądów prawnych. Skorzystać można z różnych typów tekstów, m.in. artykułów naukowych, materiałów z konferencji i sympozjów, dokumentów jurysdykcyjnych, decyzji sądowych, aktów prawnych, książek, recenzji książek.