Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Szkolenie pt. „Wizerunek w Internecie”

4 kwietnia 2016 r. o godz. 16.30 w sali seminaryjnej w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyło się szkolenie pt. Wizerunek w Interencie", zorganizowane przez Inkubatory.pl. Wśród poruszonych na spotkaniu zagadnień znalazły się kwestie związane z: informacjami, jakie Google posiada na temat firm i każdego z nas, rolą serwisów zawodowo-biznesowych (GoldenLine, LinkedIn) w kreowaniu wizerunku, umiejętnym prowadzeniem fanpage’a na Facebooku.

 

Szkolenie poprowadziła Anna Latos – asystent w Zakładzie Zarządzania Mediami i Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Finalistka programu trenerskiego „Transformation.doc” organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajmuje się naukowo budową i implementacją strategii komunikowania w programach realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego. We współpracy z Fachhochschule Erfurt przeprowadziła komparatystyczne badania dotyczące wykorzystania nowych mediów przez młodzież w Polsce i Niemczech.

plakat promujący szkolenie pt. "wizerunek w Internecie"

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.