Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Dzień Kultur Indii i Nepalu

plakat dnia kultur Indii i Neapolu dotyczący warsztatów językowych21 marca 2016 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŚ oraz w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbył się Dzień Kultur Indii i Nepalu. W programie wydarzenia zaplanowano: warsztaty językowe, warsztaty jogi, które poprowadził nauczyciel z Akademii Jogi i Terapii Ruchem, wykład poświęcony kulturom Indii i Nepalu, który wygłosiła Patrycja Szewczyk – studentka, podróżniczka, wolontariuszka, a także warsztaty kulinarne, które miały miejsce w pubie „Eureka” (Katowice, ul. św. Jacka 1a).

Zgłoszenie chęci udziału w poszczególnych warsztatach (zawierające nazwę szkolenia, imię i nazwisko, liczbę zgłaszanych osób oraz numer telefonu) należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Organizatorami wydarzenia są Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ, Katedra Międzynarodowych Studiów Polskich i fanpage UŚ „Świat na wyrywki”, we współpracy z CINiBA.

plakat dnia kultur Indii i Neapolu dotyczący warsztatów językowych plata dnia kultur Indii i Neapolu dotyczący warsztatów jogi

 

platat dnia kultur Indii i Neapolu dotyczący warsztatów kulinarnych plakat dnia kultury Indii i Neapolu dotyczący wykładu

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.