Logowanie do katalogu

Katalog elektroniczny można przeglądać jako użytkownik anonimowy (nie trzeba mieć wówczas założonego konta czytelniczego w Bibliotece) lub zalogowany. W celu zalogowania się do OPAC (INTEGRO)   katalogu należy kliknąć w opcję „Loguj” znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Następnie w polu „Numer karty / PESEL” wpisać odpowiedni posiadany przez siebie numer, a w polu „Hasło” – hasło ustalone podczas rejestracji w systemie (bądź nowe, jeżeli od tamtej chwili było ono przez użytkownika zmieniane).

Przeglądając katalog jako użytkownik anonimowy nie ma możliwości korzystania w pełni z jego funkcji. Tylko użytkownicy zalogowani mogą zamawiać, rezerwować oraz prolongować książki.

W przypadku problemów z zalogowaniem się do systemu prosimy o kontakt:

• z Wypożyczalnią Miejscową, ulica Bankowa 11a, poziom 0, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefon 32 786 5100
  • przy pomocy systemu Zapytaj Bibliotekarza.