Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Szkolenie „Eurostat – łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich”

Szkolenie Eurostat5 czerwca 2013 r. w CINiBA odbyło się szkolenie pod tytułem Eurostat – łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich. Podczas spotkania uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a po jego zakończeniu – zaświadczenia o uczestnictwie. Udział w szkoleniu był bezpłatny.

Więcej informacji o szkoleniu

Wystawa "Okna Polsko-Izraelskie"

wystawa okna posko-izraelskie

W dniach od 22 maja do 6 czerwca zapraszamy do CINiBA na wystawę fotografii Nili Epstain (Aravot), pod tytułem "Okna Polsko-Izraelskie". Wystawa nawiązuje do uroczystości nadania tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Ekonomicznego Profesorowi Szewachowi Weissowi. Zapraszamy.

 

Katalog wystawy "Okna Polsko-Izraelskie"

Wystawa „Katowice – miasto kultury”

wystawa katowice miasto kulturyKoło Oświeconych Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka serdecznie zapraszają na autorską wystawę fotograficzną Martyny Kowalewskiej, pod tytułem „Katowice – miasto kultury”. Ekspozycja jest prezentowana w CINiBA od 13 do 31 maja 2013. Zapraszamy.

Przedsiębiorczość na fali

Organizacja Studencka PANEUROPA

Informujemy, że Centrum objęło honorowym patronatem cykl warsztatów „Przedsiębiorczość na fali” Organizacji Studenckiej PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zajęcia będą odbywać się w czasie od 20 do 28 maja na terenie kampusu UE oraz w CINiBA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń.

Harmonogram warsztatów

Upcykling – w tym rzecz!

Upcykling – w tym rzecz!

Czy śmieci mogą być materiałem dla przedmiotów użytkowych albo dzieł sztuki? Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak. Od 7 do 20 maja 2013 zapraszamy do udziału w 1 Salonie ART.UPCYKLING.PL. Wszystkim, którzy chcą pobawić się upcyklingiem pod okiem artystów, proponujemy udział w bezpłatnych warsztatach.

Program Salonu

Wystawa "Zagraniczna literatura naukowa"

wystawa zagranicznych książek naukowychW dniach od 15 do 17 maja w Sali Konferencyjnej CINiBA na poziomie 0, przy ul. Bankowej 11a odbyła się prezentacja zagranicznych książek naukowych, zorganizowana wspólnie przez Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką oraz ABE-IPS Sp. z o.o.

Godziny zwiedzania wystawy

Quiz CINiBA rozstrzygnięty

Informujemy, że został rozstrzygnięty kwiz, przeprowadzony przez CINiBA podczas Jarmarku Wiedzy 2013. Autorzy poprawnych odpowiedzi wzięli udział w losowaniu nagrody – czytnika e-book.

Rozwiązanie konkursu

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.