Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Prezentacja oraz finisaż wystawy D ’13*

wystawa dyplomy 2013 w ciniba

Serdecznie zapraszamy 3 marca o godzinie 17.00 do holu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach na finisaż wystawy D ’13* [Dyplomy: projektowanie graficzne) z udziałem kuratora dr. Tomasza Kipki oraz autorów projektów.

Więcej o wystawie D ’13*

Wolna książka – bookcrossing w CINiBA

Wolna książka – bookcrossing na UŚDo 28 lutego w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, a także na każdym wydziale, w jednostce dydaktycznej i rektoracie UŚ odbywać się będzie zbiórka książek, które opatrzone naklejką z logo akcji UŚ znajdą się w wybranych miejscach publicznych na terenie Katowic. Punkt do pozostawienia książek w CINiBA znajduje się na poziomie 0 przy Wypożyczalni.

Więcej o akcji "Bookcrossing"

Delegacja z Chin w CINiBA

delegacja chińska w ciniba20 lutego 2014 r. w CINiBA gościła delegacja chińska z prowincji Liaonin, na zaproszenie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W programie wizyty zaplanowano m.in. zwiedzanie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz UŚ.

Fotoreportaż z wizyty w CINiBA

Śląski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej

Śląski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej18 lutego we wtorek, w CINiBA odbyła się konferencja w ramach Śląskiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej, stanowiącego element ogólnopolskiego projektu Polska Cyfrowa Równych Szans. Współorganizatorami spotkania są: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką.

Miejsce obrad: Sala Konferencyjna, poziom 0, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Program Zjazdu

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.