Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Gala wręczenia Laurów Studenckich 2013

Laur Studencki 201311 kwietnia 2014 r. o godz. 18.00 w Holu Głównym CINiBA odbyła się gala wręczenia nagród środowiskowych Laur Studencki 2013. Jest to największe tego typu wydarzenie na południu Polski - wydarzenie, podczas którego nagrody za wspieranie życia akademickiego przyznają tylko studenci.

Więcej o Laurze Studenckim 2013

Gala „Ebook Roku 2013”

10 kwietnia 2014 r. o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej CINiBA (Katowice, ul. Bankowa 11a, poziom 0) odbyła się uroczysta Gala „Ebook Roku 2013”. Podczas wydarzenia ogłoszono wyniki konkursu „Ebook Roku 2013”. W drugiej części spotkania odbył się panel dyskusyjny „Nisza czy trend – jaka będzie przyszłość ebooków?”, z udziałem przedstawicieli naukowców, wydawców i autorów.

Więcej o Gali "Ebook Roku 2013"

Konferencja „Praca–Więź–Integracja…”

9 i 10 kwietnia 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej oraz na na Wydziale Nauk Społecznych UŚ odbyła się konferencja pod tytułem „Praca–Więź–Integracja. Wyzwania w życiu jednostki i społeczeństwa". Obrady były poświęcone pamięci prof. zw. dr. hab. Władysława Jachera w piątą rocznicę śmierci. Organizatorzy konferencji: Instytut Socjologii Uniwersytetu Śląskiego, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka UŚ i UE w Katowicach oraz Instytut Socjologii i Instytut Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego.

Program konferencji "Praca-Więź..."

10. Studencki Festiwal Nauki

Od 7 do 10 kwietnia 2014 r. odbywać się będzie jubileuszowy 10. Studencki Festiwal Nauki. Tradycyjnie w ramach festiwalu będzie organizowany Jarmark Wiedzy, na którym organizacje studenckie będą mogły zaprezentować swoją działalność. Na Jarmarku kolejny raz będzie również obecna CINiBA. Zapraszamy!

Program Festiwalu Nauki

Projekt "Uczeń z przyszłością”

3 i 4 kwietnia 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej oraz na Wydziale Prawa i Administracji UŚ odbył się cykl spotkań, szkoleń i warsztatów pn. „Uczeń z przyszłością”. Inicjatywa powstała z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych. Mieli oni możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez przedstawicieli świata biznesu, kultury i nauki. Program wydarzenia obejmował również spotkania z doradcą zawodowym, a także prezentacje oferty edukacyjnej UŚ.

Program warsztatów "Uczeń z przyszłością"

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.