Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Konkurs "Ex libris CINiBA" - zakończone głosowanie

glosuj na ekslibris ciniba23 lutego 2014 r. zakończyło się internetowe głosowanie w konkursie na ekslibris CINiBA. Spośród 122 grafik zaprojektowanych przez studentów Wydziału Artystycznego UŚ, Jury wyłoniło 12 finałowych prac. Autor ekslibrisu cieszącego się największym uznaniem Internautów otrzyma Nagrodę Publiczności. Decyzja Jury oraz wyniki plebiscytu w Internecie zostaną ogłoszone 28 marca 2014 r.

Zobacz ekslibrisy i zagłosuj

Prezentacja oraz finisaż wystawy D ’13*

wystawa dyplomy 2013 w ciniba

Serdecznie zapraszamy 3 marca o godzinie 17.00 do holu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach na finisaż wystawy D ’13* [Dyplomy: projektowanie graficzne) z udziałem kuratora dr. Tomasza Kipki oraz autorów projektów.

Więcej o wystawie D ’13*

Wolna książka – bookcrossing w CINiBA

Wolna książka – bookcrossing na UŚDo 28 lutego w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, a także na każdym wydziale, w jednostce dydaktycznej i rektoracie UŚ odbywać się będzie zbiórka książek, które opatrzone naklejką z logo akcji UŚ znajdą się w wybranych miejscach publicznych na terenie Katowic. Punkt do pozostawienia książek w CINiBA znajduje się na poziomie 0 przy Wypożyczalni.

Więcej o akcji "Bookcrossing"

Delegacja z Chin w CINiBA

delegacja chińska w ciniba20 lutego 2014 r. w CINiBA gościła delegacja chińska z prowincji Liaonin, na zaproszenie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W programie wizyty zaplanowano m.in. zwiedzanie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz UŚ.

Fotoreportaż z wizyty w CINiBA

Śląski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej

Śląski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej18 lutego we wtorek, w CINiBA odbyła się konferencja w ramach Śląskiego Zjazdu Latarników Polski Cyfrowej, stanowiącego element ogólnopolskiego projektu Polska Cyfrowa Równych Szans. Współorganizatorami spotkania są: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką.

Miejsce obrad: Sala Konferencyjna, poziom 0, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Program Zjazdu

Wykład "Czego i jak uczą się najlepsi?"

Czego i jak uczą się najlepsi?18 lutego we wtorek w CINiBA odbył się wykład dra Jerzego Tuszyńskiego, pod tytułem Czego i jak uczą się najlepsiczyli rozwój własnego „Mikroprzedsiębiorstwa – JA” na podbudowie przeprowadzonych badań naukowych.

Więcej o wykładzie "Czego uczą się najlepsi"

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.